Trijumf “crveno-plavih” u Trebinju

Nakon elimimlnacije iz Kupa BiH, rukometaši Borca m:tel vratili su se na pobjednički kolosijek.
Večeras su u Trebinju, u okviru Premijer lige BiH, savladali Leotar 28:25 i ponovo zauzeli lidersku poziciju.
U prvom poluvremenu vidjeli smo pravu mušku igru na obje strane i veliku borbu za svaki pogodak. Uz nekoliko smjenjivanja u vođstvu, na kraju prvog dijela susreta nijedna ekipa nije imala prednost, 14:14.
U drugih 30 minuta kao da je na teren izašla nova ekipa Borca m:tel, koja je sa mnogo energičnijim pristupom nametnula svoj ritam i nakon 10 minuta nastavka došla do tri gola prednosti, 20:17. U narednih pet minuta Banjalučani su udvostručili prednost i već tada riješili pitanje pobjednika, 24:18.