Borčev vrtić protutnjao kroz Doboj

Veliki derbi starih rivala, Borca m:tel i dobojske Sloge, koji je odigran večeras u Osječanima kod Doboja, pripao je izabranicima Mirka Mikića 30:24.
U još jednoj odličnoj predstavi mladih banjalučkih rukometaša, nakon pobjede protiv Gradačca prije sedam dana na otvaranju Premijer lige BiH, vidjeli smo veliku borbu, mnogo energije i želje za pobjedom.

To je rezultirao da gosti iz Banja Luke na poluvijeme odu sa tri dola razlike, 15:12.

Nakon prvih 10 minuta nastavka, rukometaši Borca m:tel dolaze do prednosti od sedam golova razlike. Bio je to znak treneru Sloge da minutom odmora zaustavi nalet gostiju i pokuša preokrenuti rezultat, ali mu to nije u potpunosti uspjelo. Do kraja susreta crveno-plavi su zadržali prednost i zabilježili sigurnu pobjedu.

Na terenu je dominirao Aleksandar Miličević, dok je Mirko Mikić kapitalno pojačanje dobio u povratku Marka Lukića, nakon teške povrede.

Na kraju, Miličević je postigao čak 12 golova, pet je dodao Luka Knežević, a gol manje Marko Lukić.
Na drugoj strani Mirko Damjanović i Nikola Knežević bilo su precizni po šest puta.