Borac m:tel i Sloga podijelili bodove

I drugi susret starih rivala Borca m:tel i Sloge iz Doboja, u samo tri dana, opravdao je sva očekivanja.
Iako su u Kupu, u srijedu, Banjalučani savladali Slogu minimalnom rezultatom, u Premijer ligi večeras u dvorani Borik podijelili su bodove, 25:25.
U potpuno izjednačenoj igri oba tima neriješen rezultat možda je i najrealniji ishod duela.
Ni nakon prvih 30 minuta, kada je rezultat bio 11:11, nijedna ekipa nije se uspjela rezultatski odvojiti.
Istu sliku na terenu vidjeli smo i u nastavku. Pola minuta prije kraja, Luka Knežević donio je prednost crveno-plavima, 25:24, ali je 10 sekundi prije kraja, bivši igrač Borca m:tel, Vladan Đurđević, koji se vratio u redove Dobojlija, savladao Berina Brkića i postavio konačan rezultat.
U preostalom dijelu susreta, domaći nisu uspjeli organizovati kvalitetan napad i osvojiti kompletan plijen.