Banjalučani zaustavljeni u Zavidovićima, slijedi analiza

Šampioni BiH sinoć su doživjeli i treći poraz ove sezone. Na tradicionalno vrućem terenu u Zavidovićima, bolji od izabranika Mirka Mikića bila je ekipa Krivaje 33:30.
U gotovo svih 60 minuta domaći, nošeni sjajnom podrškom sa tribina, dominirali su na terenu. Na sredini drugog poluvremena imali su čak i sedam golova prednosti, 24:17.
Iako su crveno-plavi tada zaigrali angažovanije i smanjili zaostatak na dva gola, 28:26, nisu imali snage za potpuni preokret.
Aktuelni šampioni BiH nisu prikazali igru dostojnu Borca m:tel i zasluženo su poraženi, što ostavlja prostor za dodatnu analizu, posebno kada je zalaganje pojedinih igrača u pitanju.
Zahvaljujemo se ekipi Krivaje na fer borbi i čestitamo im na pobjedi, a posebne pohvale idu na račun domaćih navijača, koji su i ovog puta pokazali kako se bodri svoj klub. Pune tribine dvorane u Zavidovićima pokazuju da rukomet voli veliki broj ljudi, što potvrđuje da ovaj sport ima sigurnu budućnost.