Borac m:tel zaledio Kakanj na -18

Kao što je i očekivano, rukometaši Borca m:tel savladali su večeras, u dvorani Centar u Banjoj Luci, ekipu Kaknja 45:27.
Ipak, prvi dio meča nije dao naslutiti ovako ubjedljivu pobjedu.
Od početka susreta domaći su nametnuli svoj ritam i pokazali razliku u kvalitetu. Izabranici Mirka Mikića bili su raspoloženi posebno u napadu, u jednom momentu imali i plus osam, ali su pred odlazak na odmor dozvolili igračima Kaknja da smanje prednost. Nakon prvih 30 minuta, rezultat je glasio 21:17.
Od prvog minuta nastavka “crveno-plavi” su ubacili u petu brzinu. U 38. minutu, pogotkom Luke Kneževića, prvi put domaći dolaze do dvocifrene prednosti, 28:18 i slamaju otpor protivnika. Do kraja susreta aktuelni šampioni BiH povećavali su prednost iz minuta u minut i zabilježili više nego zasluženu pobjedu.