Banjalučani slavili u Bugojnu

Još jedna neizvjesna utakmica je iza nas, još jedna pobjeda Borca m:tel upisana je u tefter. Večeras su izabranici Mirka Mikića, u drugom kolu proljećnog dijela sezone, nakon nove drame, savladali Iskru u Bugojnu 30:28 i zadržali maksimalan učinak u nastavku Premijer lige BiH.
U prvom poluvremenu, koje je završeno minimalnom prednošću Banjalučana, 16:15, vidjeli smo potpuno izjednačenu igru na obje strane.
Skoro preslikanu igru vidjeli smo i u nastavku, što pokazuje rezultat u 50. minutu, kada je na semaforu stajalo 23:23. U naredna četiri minuta aktuelni šampioni BiH prave seriju 3:0, koja će se pokazati kao ključna za novu pobjedu. Da izbegnemo ulazak u novi izjednačen finiš pobrinuo se Slađan Subotić, koji je u posljednjem minutu odbranio i sedmerac i osigurao pobjedu svojim saigračima.

Prvi strijelac u redovima Banjalučana bio je Luka Perić sa šest pogodaka, dok su po dva manje dali Luka Knežević i Nikša Petrović.
Na drugoj strani, po šest puta precizni su bili Jovanovića Todorović i Lazar Janković.