Sportska dvorana Borik, 48, Aleja Svetog Save, Aleja-centar, Banja Luka, Grad Banja Luka, Republika Srpska, 78000, Bosna i Hercegovina

Details

Date Time League Season Match Day Full Time
October 3, 2020 3:00 pm Prva liga RS 20/21 1 60'

Sadržaj

Rukometaši Hercegovine porazom su počeli novu sezonu u Prvoj ligi Republike Srpske. Na gostovanju u Banjaluci ekipi ORK Borac izgubili su rezultatom 28:25.
Nevesinjska ekipa se dosta trudila, ali je bilo oscilacija u igri. Golovi su padali u serijama, posebno u drugom poluvremenu. Sredinom drugog dijela Borac je sa šest uzastopnih pogodaka poveo sa 26:20. Hercegovina je uzvratila sa serijom 5:0, ali je izgubila snagu za potpun preokret.

Sudijski par je olako sankcionisao prekršaje Nevesinjca, tako da su susret završili sa 20 minuta isključenja, naspram osam minuta Borca.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Milovac sa 11 golova.Najbolji strijelac u nevesinjskom sastavku bio je Dragović sa sedam pogodaka.
U narednom kolu Hercegovina dočekuje Slogu 2.