Važna pobjeda na vrućem terenu u Zavidovićima

U iscrpljujućem i borbenom duelu Borca m:tel i Krivaje, odigranom večeras u Zavidovićima, slavili su Banjalučani 29:26 i za još jedan korak se približili tituli šampiona BiH.

Do sredine prvog poluvremena vidjeli smo izjednačenu igru (8:8). Tada izabranici Mirka Mikića dodaju gas i serijom 4:0 dolaze osjetnije prednosti koju su zadržali do odlaska na odmor, 17:12.

Početak drugih 30 minuta u potpunosti je pripao igračima Krivaje koji furioznom igrom dolaze do izjednačenja, 17:17. Uspjeli su crveni-plavi da vrate prednost, ali im domaći rukometaši nisu dali da se odlijepe, tako da smo do 50. minuta ponovo gledali veliku borbu na obje strane. Tada, ponovo, Banjalučani dodaju gas, iz minuta u minut uvećavaju prednost i upisuju novu, veoma važnu pobjedu na vrućem terenu u Zavidovićima.

Aleksandar Milićević bio je najefikasniji u pobjedničkom timu sa šest golova, pogodak manje postigao je Stefan Miljković, dok su po četiri puta bili precizni Luka Knežević, Luka Perić i Vlado Draganić.

Na drugoj strani, nerješiva enigma za odbranu lidera Premijer lige BiH bio je Deni Velić koji je postigao devet golova.