Dobro došli u Muzej sporta!

Postavka posvećena najtrofejnijem domaćem sportskom kolektivu, našem Borcu m:tel, danas je uz prisustvo brojnih zvanica, ali istovremeno poštujući epidemiološke mjere, svečano otvorena u Muzeju sporta.


U više od 70 godina dugoj tradiciji, osvojen je pregršt trofeja, od kojih je samo djelić predstavljen u Muzeju.
Repliku onog najvećeg pehara, namijenjenog šampionu Evrope, kao i brojne detalje koji na najljepši način oslikavaju sve ono što su “crveno-plavi” osvojili tokom blistavih sedam decenija, Banjalučani će moći vidjeti u narednim danima.
Dobro došli u Muzej sporta!

Nakon svečanog otvaranja, Muzej sporta, u kojem je od danas postavka posvećena našem klubu, posjetili su prvotimci Borca m:tel. Ma koliko dobro znali sedam decenija dugu istoriju, uvijek je lijepo prisjetiti se nekih od blistavih trenutaka, ali i naučiti nešto novo.
Dođite, pogledajte i uživajte.

Podijeli