Navijaj i nagrade osvoji

Posljednju utakmicu pred domaćom publikom u ovoj polusezoni, bez ijednog poraza, rukometaši Borca m:tel odigraće u subotu, 11. decembra, u 15 časova, kada u dovarni „Borik“ dočekuju Konjuh iz Živinica.
Mladi prvotimci našeg kluba, koji suvereno vladaju Premijer ligom BiH, već mjesecima unazad nizom pobjeda donose radost svim ljubiteljima rukometa i navijačima Borca m:tel.
Sada je vrijeme da i mi, u saradnji sa sponzorima, kompanijama M:tel, Bema, Hidroenergo, Nova oprema, Tehno Mag i Jelen pivo, nagradimo naše navijače.


Najsrećniji kući će ponijeti smart televizor veličine 50 inča, a očekuju vas i četiri poklon paketa Jelena piva i pet poklon paketa Rukometnog kluba Borac m:tel.

Da biste učestvovali u nagradnoj igri potrebno je da kupon koji se nalazi na ulaznici ubacite u za to predviđenu kutiju, koja će biti postavljena u dvorani „Borik“, a srećne dobitnike izvlačićemo na kraju utakmice.

Na ovaj način Rukometni klub Borac m:tel želi da se zahvali svim navijačima koji su pružali i pružaju podršku našem mladom timu u borbi za povratak titule šampiona BiH, ali i da najsrećnijim uljepša predstojeće praznike.

#BORACBudiTi

Podijeli

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *