Crveno-plavi bolji i od Konjuha

Ni nakon 14. kola rukometaši Borca m:tel ne znaju za poraz. Večeras su suvereni lideri Premijer lige BiH, u svom “Boriku”, savladali Konjuh iz Živinica 30:24 i nastavili put ka povratku titule u Banja Luku.

Od prvog minuta izabranici Mirka Mikića nametnuli su svoj ritam i već sredinom prvog poluvremena došli do šest golova razlike, 10:4. Ovu prednost, koju su stekli najviše zahvaljujući Vladi Draganiću i Stefanu Miljković, koji su postigli po pet golova u prvih 30 minuta, sačuvali su do odlaska na odmor, 17:12.

Na početku nastavka domaći su brzo došli do velikih sedam golova prednosti, da bi igrači Konjuha dodali gas i serijom 3:0 u 39. minutu smanjili na 20:16.
Opuštenim pristupom igri u napadu, crveno-plavi su omogućili gostima da priđu na tri gola zaostatka, ali nisu dozvolili da im ugroze prednost, šta više. Brzo su vratili osjetniju prednost i zabilježili sigurnu pobjedu.
Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bili su Vlado Draganić i Stefan Miljković sa po osam pogodaka.

Na poluvremenu su polaznici naših škola rukometa iz OŠ Sveti Sava i OŠ G.S. Rakovski prvi put zaigrali veliki rukomet i to pred više od 800 navijača. Nakon utakmice izvučeni su i srećni dobitnici nagrada, smart televizora veličine 50 inča, četiri poklon paketa Jelen piva i pet paketa Borca m:tel.

Glavnu nagradu obezbijedili smo u saradnji sa našim prijateljima iz kompanije Tehno Mag.
Na ovaj način RK Borac m:tel, na posljednjoj domaćoj utakmici u ovoj kalendarskoj godini, želio se održivi za podršku najvernijim navijačima.

Podijeli

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *