Umićević ostaje u klubu: Borac se ne odbija

Marinko Umičević, predsjednik Rukometnog saveza Republike Srpske i uspješan sportski radnik, ostaje član Upravnog odbora Rukometnog kluba Borac m: tel. Epilog je ovo današnjeg sastanka uprave Uprave kluba, kojim je predsjedavao predsjednik Igor Jovanović sa Marinkom Umičevićem, koji je prethodno podnio ostavku na mjesto potpredsjednika banjalučkog prvoligaša.

– Na sastanku smo razgovarali o budućem radu, a ovom prilikom su me zamolili da ostanem član Upravnog odbora. Iako imam dosta poslovnih obaveza, ali i zdravstvenih problema, ipak sam odlučio da prihvatim njihov poziv. Jednostavno, Borac nije odbijen i svi smo mi Borac – rekao je Marinko Umićević.

Iz Rukometnog kluba Borac m:tel kažu da ne kriju zadovoljstvo što će Marinko Umičević i dalje biti dio kluba.

– Veliku ulogu u uspjesima našeg kluba posljednjih godina imao je i Marinko Umičević. Naravno, to se ne može zaboraviti i izuzetno nam je drago što će on biti član Upravnog odbora i što ćemo zajedno raditi za dobrobit kluba – rekao je Igor Jovanović, predsednik Borca m:tel, nakon sastanak.

Sastanku su prisustvovali i potpredsjednik RK Borac m:tel Vedran Škoro, te član Upravnog odbora Željko Šušak i direktor Vladimir Branković.

Podijeli

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *