Rukomet je opet u modi. 

Rukomet je opet u modi. Za izuzetno kratko vrijeme okupili smo 70 mladih rukometaša (uzrasta 11 godina i mladji) u OŠ Georgi Stojkov Rakovski i OŠ Sveti Sava, koji treniraju punom parom pod budnim okom naših dugogodišnjih igrača i trenera Dejana Unčanina i Deana Kneževića.
Ali, tu ne stajemo, već velikim koracima idemo naprijed kako bismo ostvarili našu osnovna misiju – što veći broj dječaka koji se bave rukometom!

www.bema-liga.com


Zbog toga pokrećemo još jedan trenažni centar, a to je Osnovna škola „Branko Radičević“. Hoćemo opet da imamo svoje Kneževiće, Goliće, Stupare, Joviće, Markoviće, Unčanine, Ljubišiće, Blaževiće, Paniće, Vranješe… Nove velike rukometaše po kojima će nas Evropa prepoznavati.
Prvi trening zakazan je za ponedjeljak, 7. marta, od 18 časova u novoj sportskoj sali, u krugu Osnovne škole Branko Radičević. Svi naredni treninzi biće organizovani ponedjeljkom i srijedom od 18 do 19 časova.
Nove borčevce treniraće dugogodišnji igrač i trener našeg kluba prof. Aleksandar Međedović. Kako bi rukomet bio dostupan svima, ovi treninzi su potpuno besplatni.
Dodatne informacije možete dobiti pozivom na broj 051/212-620 ili 065/699-893, radnim danom od 8 do 15 časova.

Podijeli

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *