Sportska dvorana Borik, 48, Aleja Svetog Save, Aleja-centar, Banja Luka, Grad Banja Luka, Republika Srpska, 78000, Bosna i Hercegovina

May 12, 2021 5:00 pm Premijer liga 20/21 28

Video

Sadržaj

“Crveno-plavi” savladali Slogu iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja

Rukometaši Borca m:tel uspješno su prevazišli poraz u prethodnom kolu u Ljubuškom i danas, u okviru 28. kola Premijer lige BiH, na domaćem terenu savladali MRK Slogu iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja 28:20.
Na ovaj način ostali su Banjalučani u trci za odbranu titule šampiona BiH, ali moraju čekati kiks ekipe Izviđača.
Bolji rival u prvih 30 minuta bili su izabranici Veselina Vujovića, koji su prvi dio susreta riješili u svoju korist, 14:10.
Sličnu igru vidjeli smo i u nastavku. Zanimljivo je da je isti rezultat postavljen i u drugom pokuvremenu, što je omogućilo “crveno-plavim” da zabilježe sigurnu pobjedu.